Vår Personal:

Tranmursskolan_logga.jpg

Therese Elfving

Rektor

Specialpedagog

therese@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Lars Lönnblad Leg. lärare.

Biträdande rektor

Klassföreståndare högstadiet

Lärare Matte NO Träslöjd Hemkunskap.

lars@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Per Gylén Leg. lärare.

Klassföreståndare högstadiet

Lärare Engelska SO HKK

per@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Kicki Hedblom Leg. lärare

Klassföreståndare klass 2-3

kicki@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Eva Lönnblad Leg. lärare.

Lärare Matte och NO klass 4-6

eva.l@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Mattias Ericsson Leg. lärare.

Klassföreståndare 6

Lärare Musik Idrott

mattias@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Boë Seisay

Lärare i svenska och engelska

Klassföreståndare 4-5

boe@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Juan Rodrigues Leg. lärare.

Lärare Spanska

juan@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

MariJeanette Magnusson

Lärare Bild 2-9 svenska slöjd

Fritidsansvarig.

Klassföreståndare 4-5

mjm@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Camilla Khalili

Förskoleklass och fritids

camilla@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Lilian Aldén Leg. lärare.

Klassföreståndare 1 och Fritids

lilian@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Kevin David

Fritids

kevin@gks.nu

Tranmursskolan_logga.jpg

Bengt Gråhns

Skolsköterska

bengt@gks.nu 

Tranmursskolan_logga.jpg

Lena Hedlund

städ